Občinsko za učence U14

Na OŠ Ivana Cankarja je v četrtek, 24.11.2016, potekalo občinsko šolsko tekmovanje v dvoranski odbojki za starejše dečke. Nastopilo je pet ekip iz osnovnih šol Veržej, Ljutomer, Stročja vas, Mala Nedelja in Križevci. S tekmovalnim žrebom so bile ekipe razporejene v dve skupini, se pomerile vsaka z vsako, nato pa sta se prvi ekipi iz vsake skupine pomerili za končno 1. mesto, drugo uvrščeni ekipi pa za 3. mesto. Domača ekipa je zasedla zadovoljivo 2. mesto. V finalni tekmi so igralci s padcem koncentracije iz rok izpustili začetno prednost proti OŠ Križevci in morali priznati njihovo premoč z 1:2. Učenci so bili sposobni doseči več, a le ob večji odločnosti in natančnosti igralcev. Naša šola je nastopila pod mentorstvom Aleksandra Gracina.

Končni vrstni red:

1.mesto OŠ Križevci

2. mesto OŠ Ivana Cankarja Ljutomer

3. mesto OŠ Veržej

4. mesto OŠ Mala Nedelja

5. mesto OŠ Stročja Vas

Vsem nastopajočim čestitamo za kolektivni duh, ki je ključ do uspeha predvsem v ekipnih športih.