Občinsko za učenke U10

V četrtek, 7.4.2016, je potekalo občinsko tekmovanje v mini odbojki za učenke iz 5. razreda in mlajše. Nastopile so OŠ Mala Nedelja, Ljutomer in Stročja vas. Pred začetkom tekmovanja so vodje ekip določile tekmovalni sistem igranja vsak z vsakim, 2 dobljena niza do 25 točk oziroma 3. niz do 15 točk. Ljutomerska ekipa je v 1. tekmi premagala Malo Nedeljo z 2:0 (25:21, 25:2) in v 2. tekmi izgubila proti Stročji vasi z 1:2 (13:25, 26:24, 9:15). Na zadnji 3. tekmi je potekal boj med gostujočima ekipama Mala Nedelja in Stročja vas. Slednja ekipa  je zmagala z 2:0 (25:17, 25:2). Ekipa iz Ljutomera je v najosnovnejših elementih odbojke prikazala dobro in zadovoljivo igro, a kot vedno na koncu zmaga ekipa z manj storjenimi napakami. Z napotki in z vzpodbudnimi besedami je domačo ekipo vodil mentor Slavko Voršič.