Občinsko za učence U14

V sredo, 25.11.2015, ob 13.00 se je na OŠ Ivana Cankarja odvijalo občinsko šolsko tekmovanje v dvoranski odbojki za starejše dečke. Nastopila so moštva iz osnovne šole Mala Nedelja, Križevci, Veržej in Ljutomer. Pod mentorstvom Aleksandra Gracina so naši učenci brez večjih težav preskočili ovire do finala, kjer so se za končno 1. mesto pomerili z OŠ Veržej. Pokazalo se je, da igra ljutomerčanov ne bo stekla na najvišjem nivoju, saj je zbolel eden izmed članov napadalnega para, manjkal je tudi višji učenec v bloku, posledično pa žoga po sprejemu in podaji ni našla prave oziroma začrtane poti. Pa vendar so se učenci odločno zoperstavili nasprotniku in se borili vse do zadnjega 3. niza, kjer jim je 1. mesto spolzelo iz rok zgolj za dve točki.

Rezultati s končnim vrstnim redom:

1.mesto OŠ Veržej

2. mesto OŠ Ivana Cankarja Ljutomer

3. mesto OŠ Križevci

4. mesto OŠ Mala Nedelja

Pohvale gredo vsem igralcem za medsebojno sodelovanje in spodbujanje v igri.