Občinsko za učence U14

Prvo letošnje šolsko tekmovanje 2015/2016 so otvorili starejši učenci, ki so se v sredo, 23.9.2015, na igrišču v Stročji vasi pomerili v malem nogometu. Tekmovanja so se udeležile osnovne šole Veržej, Križevci, Cezanjevci, Razkrižje, Ivana Cankarja Ljutomer, Stročja vas in Mala Nedelja. Igralci iz Ljutomera so že takoj na začetku pokazali, da je nogomet njihova paradna športna disciplina in si z uigrano ter povezano igro tako v napadu kot v obrambi zagotovili končno 1. mesto, s čimer so se uvrstili na področno tekmovanje. Mentor ekipe Aleksander Gracin je bil s predstavo svojih igralcev zelo zadovoljen in svojo vtise strnil v kratki in jedrnati obliki:

“Učenci so bili pripravljeni in motivirani, kar so pozneje potrdili v zelo dobri igri”.

Rezultati tekmovanja

Čestitke vsem udeleženim učencem, ki so dokazali, da je nogomet v Prlekiji še vedno številka ena.