Področno za mlajše in starejše učence/ke

V torek, 26.1.2016, je v telovadnici v Dvojezični osnovni šoli Lendava potekalo področno šolsko tekmovanje v badmintonu za starejše in mlajše učence oziroma učenke. Najboljši trije iz vsakega kategorije občinskega tekmovanja so se uvrstili na prej omenjeno tekmovanje, tako sta našo šolo zastopala Jan Kristofič in Matej Grof Semenič. Tekmovalca sta bila razporejena vsak v svojo skupino, kjer se je tekmovalo vsak z vsakim, prvi in drugi iz vsake skupine pa so z igro nadaljevali v izločilnih finalnih bojih. Jan in Matej sta v skupini dosegla 2. mesto. Slednji je v izločilnih bojih nekoliko popustil, zasedel je skupno 4. mesto, Jan pa s prebojem finale stopnjeval raven svoje igre in na koncu dosegel zasluženo 1. mesto.

Obema tekmovalcema iskreno čestitamo za odlične rezultate, Janu pa želimo vse dobro na državnem prvenstvu.