Občinsko za mlajše in starejše učence/ke

V četrtek, 5.11.2015, je v telovadnici pri OŠ Ivana Cankarja potekalo občinsko šolsko tekmovanje v badmintonu za starejše in mlajše učence oziroma učenke. Nastopili so tekmovalci iz različnih osnovni šol občine Ljutomer, Križevci, Razkrižje in Veržej. V igri ena na ena, učenke in učenci so igrali na en dobljeni niz do 15 točk, se je v tekmovalnem sistemu na izpadanje pomerilo okrog 60 ljubiteljev badmintona, kar nakazuje, da v Prlekiji spada med priljubljene in atraktivne športne panoge. Nastopili so tudi učenci in učenke iz OŠ Ivana Cankarja pod budnim očesom mentorja Slavka Voršiča in Aleksandra Gracina.

Pohvale gredo vsem tekmovalcem, saj so pokazali veliko individualnega znanja in razvijali gibalne sposobnosti, ki jih ta športna disciplina zahteva. To so predvsem vzdržljivost, natančnost in hitrost.