Področno za ml. in st. učence/ke

V petkovih popoldanskih urah, 13. maja, je v Murski Soboti potekalo področno tekmovanje v atletiki za starejše in mlajše učence/ke. Na tekmovanju, na katerem so se dopoldan najprej pomerili srednješolci, so se zbrali učenci/ke iz različnih šol Pomurja. V polnem avtobusu navijačev in učencev – tekmovalcev, ki so na občinskem tekmovanju v Ljutomeru dosegli prvi dve mesti v vsaki atletski disciplini, iz ljutomerske šole jih je potem takem na področnem tekmovanju nastopilo natanko 15, je bilo opazno, da so učenci ciljno naravnani in odločeni napasti najvišja mesta. Naša šola je po koncu tekmovanja osvojila kar 6 medalj, in sicer dve zlati, tri bronasta in eno srebrno kolajno. Učence sta spremljala Slavko Voršič in Aleksander Gracin.

Rezultati tekmovanja

Čestitke vsem tekmovalcem, saj je že uvrstitev na področno tekmovanje za učence brez vrhunskega treninga atletike velik dosežek. Skupaj z našimi dobitniki kolajn pa upamo, da se bodo uvrstili na državno tekmovanje, ki bo 8. junija v Kopru.