Občinsko za učenke U14

Po 2. mestu učencev v rokometu je teden dni pozneje, 23.10.2014, prav tako na OŠ Ivana Cankarja potekalo še občinsko športno tekmovanje v rokometu za učenke U14. Tokrat so nastopile tri šole iz Male Nedelje, Cezanjevcev in Ljutomera ter se pomerile ena z drugo. Ko so učenke iz Male Nedelje dosegle 3. mesto, se je obetal zanimiv finale med Ljutomerom in Cezanjevci. Boj je bil ves čas izenačen vse do zadnjih dveh minut, ko so gostujoče igralke imele prednost 3 golov. Kazalo je na zmago gostujoče ekipe, a so domačinke z trdo in disciplinirano osebno obrambo v zadnji minuti nadoknadile zaostanek in izenačile na 8:8 ter poskrbele za napeto in srhljivo vzdušje v dvorani. Ta občutek, ki je bil v vseh navzočih, se je stopnjeval, ker so imele gostiteljice v zadnji sekundi prosti strel za zmago, ki so ga naše učenke blokirale. Po izenačeni tekmi je o končnem zmagovalcu turnirja odločala gol razlika, ki je bila na strani domače ekipe, katero je vodil Slavko Voršič.