Občinsko za učenke U12

Dan pozneje, ko so s tekmovanjem v mali odbojki zaključili mlajši dečki, so se v četrtek, 5.2.2015, pomerile še mlajše deklice. Tekmovanje po sistemu igranja vsaka ekipa z vsako je potekalo na parketu telovadnice OŠ Ivana Cankarja Ljutomer s pričetkom ob 13.00. Nastopile so ekipe iz osnovne šole Ljutomer, Mala Nedelja in Stročja vas. Domačinke so v prvi tekmi proti Mali Nedelji začele neodločno in nezbrano, a se tekom prvega niza osredotočile na igro in na koncu slavile. Finalna tekma proti Stročji vasi, v kateri je bilo storjenih kar nekaj osnovnih napak, zaključna žoga v napadu pa pogosto krat podarjena nasprotnicam, je bila podobna prejšnji tekmi. Po rezultatu 2:0 za ekipo iz Ljutomera, smo po dogovoru s Stročjo vasjo odigrali še tretji prijateljski niz, zato da so priložnost dobile igralke z manj tekmovalnimi izkušnjami. Splošno gledano je bila igra naših igralk dobra, kar jim je prineslo končno 1. mesto in napredovanje na področno tekmovanje. Mentorja domače ekipe sta bila Slavko Voršič in Jan Filipič.