Badminton

V četrtek, 6.11.2014, je v telovadnici pri OŠ Ivana Cankarja potekalo občinsko šolsko tekmovanje v badmintonu za starejše in mlajše učence oziroma učenke. Nastopili so tekmovalci iz osnovne šole Veržej, Male Nedelje, Ljutomera in Stročje Vasi. Kljub temu, da vse šole niso sodelovale, se je v igri enic na izpadanje pomerilo nekaj več kot 50 ljubiteljev badmintona, kar nakazuje, da je le-ta v Prlekiji priljubljena in atraktivna športna panoga. Iz OŠ Ivana Cankarja so nastopili 4 učenci in 2 učenki, spremljali so jih mentorji Slavko Voršič, Aleksander Gracin in Jan Filipič, ter osvojili eno 3. mesto.

Pohvale gredo vsem tekmovalcem, saj so tokrat pokazali veliko individualnega znanja in sposobnosti, ki jih badminton zahteva.