Področno za ml. in st. učence/ke

Učenci okoliških šol občine Ljutomer, Razkrižje, Križevci in Veržej so se z avtobusom v sončnem dopoldanskem času v četrtek, 28.5.2015, odpravili v Mursko Soboto, kjer je potekalo področno tekmovanje v atletiki za starejše in mlajše učence/ke iz različnih šol Pomurja. 14 tekmovalcev in tekmovalk iz OŠ Ivana Cankarja Ljutomer, spremljalo jih je tudi nekaj navijačev, je po koncu tekmovanja osvojilo eno zlato in srebrno kolajno. Za to sta najbolj zaslužna Zoja Filipič, ki je na 60. metrov osvojila 2. mesto in Jeremy Bukovec, ki je v skoku v višino osvojil 1. mesto in se s tem dosežkom uvrstil na državno tekmovanje. Učence sta spremljala Slavko Voršič in  Aleksander Gracin.

Rezultati tekmovanja

Čestitke vsem tekmovalcem, saj so cilj, da pokažejo in dajo vse od sebe, osvojili, Jeremy-u pa želimo veliko uspeha na državnem tekmovanju v Kopru, ki bo v četrtek, 4. junija.

IMG_2126 IMG_2127 IMG_2128 IMG_2129