Juhu, počitnice so tu!

To so bile najpogostejše besede učencev, ki so odmevale po šolskih hodnikih na zadnji šolski dan. Ta se je po podelitvi priznanj in spričeval razrednikov sklenil s slovesno prireditvijo ob dnevu državnosti. Ob nagovoru ravnateljice in izročitvi priznanj najuspešnejšim učencem, so z različnimi pevskimi in glasbenimi točkami navduševali učenci iz matične OŠIC in podružnice Cvetka Golarja. Na koncu je sledila tradicionalna odbojkarska tekma med učitelji in učenci 8. razredov. Prehodni pokal zmagovalcev je zopet ostal v rokah učiteljev, ki so se s težka upirali požrtvovalnim učencem in glasnim navijačem na nasprotni strani mreže.

Učitelji želimo, da bodo vaše počitnice dolge, prijetne, brezskrbne in polne dogodivščin, tistim z manjkajočimi obveznostmi pa, da boste le-te uspešno opravili.